Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Taşımacılıkta Firmamız

Biz kimiz?

Şişli Nakliyat ev ofis taşıma hizmetlerinde İstanbul evden eve nakliyat başta olmak üzre Türkiye geneli evden eve nakliyat işlerinizi yapmaktadır. Özellikle şehir içi ve Şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde firmamız Evden eve nakliyat, şehir içi şehirler arası taşımalarda ya da depolama hizmetleriniz için sizlere uygun maliyetlerle taşınma fırsatı sunuyoruz. Evden eve nakliyat, evden eve nakliyat fiyatları, şehirler arası nakliye taleplerinizi bize bildirmek için  evden eve nakliyat hizmetlerimizi, Google arama motoru üzerinden araştırın! Şişli evden eve nakliyat web sitemizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

şişli-evden-eve-işten-işeBiz İstanbul ilinde evden eve nakliyat üzerinde 1968 yılında kurulmuş bir firmayız günden güne ev taşıma işinde uzmanlaştık ve hizmetlerimize ofis taşıma depolama hizmetlerini de ekleyerek 1970 yılında kurumsal bir şirket haline geldik 2016 yılında da aynı hizmetler ile sizlere daha modern titiz çalışmalar çerçevesin de en iyi taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Şişli evden eve nakliyat, Şişli ev ofis taşıma hizmetlerini 1968 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Şişli nakliyat Şişli semtimizde İstanbul şehir içi ve şehirler arası 7/24  kaliteli kurumsal modern  ev ofis taşıma hizmetlerini siz değerli Şişli müşterilerimize sunmaktayız. Şişli nakliyat ile yapacağınız tüm taşıma işleriniz Şişli nakliyat güvencesi altında sigortalı ve ambalajlıdır. Detaylı bilgi için bizim le iletişime geçiniz.

Evden eve nakliyat ofis taşımacılığı hizmetinde yıllardır edindiği deneyim ve tecrübe ile ofis eşyalarınızı dosyalarınızı tertemiz bir şekilde paketleme ve kolileme sini yapıp taşımaktadır. Firmamız yıllardır taşımacılık sektöründe müşterilerine en kaliteli modern taşıma hizmetleri sunmayı planlamaktadır. Kurumsal düşünceler ile hareket eden Uysal nakliyat gerek çalışma disiplini gerek çalışma işlerini ciddiye alıp özen göstermektedir.

 Detaylı bilgi için bizimle İletişime geçiniz.

Şişli Tel : 0850 346 58 68

Ataşehir : 0216 573 58 68

Hızlı İletişim : 0532 177 72 37

 

Top