Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Şişlinin evden eve nakliyat tarihçesi

Şişli 1968  li yıllarda ev ofis taşıma firmaları yoktu ve herkes kendi eşyalarını kendisi taşıtıyordu ve herkes ev taşıma işlerinde çok rahatsız oluyordu çok yorucu ve masraflı bir iş olan ev taşıma işleminden korkuyordu şimdi ise her şey dahil  Şişli evden eve nakliyat işlemleri ile yapa bilirsiniz. Şişli nakliye şirketleri  en büyük firmaları arasında 2014 dün  en iyi kurumsal nakliye firması seçilen firmamız aynı şekilde 2015 şinde  en iyi nakliye şirketi seçildi. Biz İstanbul’un en eski firmalarından biriyiz sizlere en iyi taşıma hizmeti sunmak için her zaman titiz çalışıyoruz. Şişli ilçesinde uzun yıllardan beri nakliye hizmetleri sunuyoruz geçmişimiz 1968 li yıllara dayanıyor yani kuruluşumuzdan bu yana sizle  en iyi nakliye hizmetleri sunmak için çalışıyoruz biz yılların deneyimi ile hareket edip bugün 2016 yılında siz değerli müşterilerimize daha modern kaliteli nakliye hizmetleri sunuyoruz.

şişlinakliyeKaliteli taşıma nasıl olur, kaliteli taşım öncelikle titiz temiz malzeme kullanarak ev taşıma işi demektir biz öncelikle eşyalarınızın taşınmasında kullandığımız gerek malzeme olsun gerek araç olsun bunlara özellikle dikkat edilip en titiz ortamda bir taşım yapmaktır. Biz sektörün en iyi nakliye firması seçildik 2015 yılın da en iyi nakliye şirketi olarak bir çok kurum toplum dernekleri tarafından seçildik. Biz hassa çalışıyoruz gerek taşıma işi olsun gerek paketleme olsun personellerimiz hepsi taşıma işinde uzmanlar.

Şişli en iyi nakliye firmaları deyince firmamız ilk 3 firmanın arasında yer alıyor. Sizlere ekonomik fiyatlar ile en iti taşıma çözümleri ile kaliteli kurumsal hizmetler sunuyoruz. Yıllardır evden eve nakliyat hizmetleri sunduğumuz için bu iş artık bizim uzmanlık alanımız olmuş ekip halinde çalışan personellerimiz ile eşyalarınızı hızlı daha hızlı daha güvenilir nakil ediyoruz.

Tags: , , ,

Related posts

Şişli eşya taşıma

Biz şehir içi şehirler arası eşyalarınızı en uygun fiyatlara entegre çözümler eşliğinde taşıyoruz siz...
Top